Оптика на НРС е Съвместима с приемопередатчиком Meraki MA-SFP-1GB-LX80 1000BASE-ZX SFP

Оптика на НРС е Съвместима с приемопередатчиком Meraki MA-SFP-1GB-LX80 1000BASE-ZX SFP

BGN 3.33

Новинка

Продуктът е наличен

Напълно съвместим с Meraki MA-SFP-1 GB-LX80. Модул радиоприемник SFP, скорост на трансфер на данни 1,25 Gbit/с. Gigabit Ethernet 1000 BASE-ZX, Однорежимное влакна (SMF). дължина на вълната 1550 nm, радиус на действие до 80 км двухшпиндельный LC конектор, DDM. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ.Напълно съвместим с Meraki MA-SFP-1 GB-LX80. Модул радиоприемник SFP, скорост на трансфер на данни 1,25 Gbit/с. Gigabit Ethernet 1000 BASE-ZX, Однорежимное влакна (SMF). дължина на вълната 1550 nm, радиус на действие до 80 км двухшпиндельный LC конектор, DDM. доживотна гаранция.Оптика на НРС е съвместима с однорежимным (SM) 1 G Ethernet 80 км 1550 nm двухшпиндельным SFP-радиоприемник Meraki MA-SFP-1 GB-LX80 1000 BASE-ZX 1000 BASE-ZX.

Най-добри сделки

Резистор 200 W, Напълно Нов Резистор 10R, Сензор за прекъсване на захранването Новинка
Резистор 200 W, Напълно Нов Резистор 10R, Сензор за прекъсване на захранването

Модерна технология на производство, висока надеждност и висока производителност.С дупки за винтове, ко�

BGN 8.10
Aexit 125 мм x Нож 1,2 мм x 27 мм 72 Зъба Кръгова Канавка Фреза фрези машина Нож Циркуляри Ръчни инструменти Новинка
Ийстън | 2023 | Бухалка за софтбол RESMONDO Slowpitch | USSSA | Заредена | Багажника на 12,75 инча Новинка
Ийстън | 2023 | Бухалка за софтбол RESMONDO Slowpitch | USSSA | Заредена | Багажника на 12,75 инча

CXN MAX Елиминира вибрациите на ръкохватката бита, предоставяйки найдобрите в своя клас усещания.Модерна �

BGN 122.65
4-годишният план за защита игри ASURION ($ 80 - $ 89,99) Новинка
4-годишният план за защита игри ASURION ($ 80 - $ 89,99)

Ако преносими, Asurion.com / или по телефона.Ние ще ви изпратим подарък карта стойност на покупката на вашия �

BGN 1.33
Leitz 52120095 Шкаф с 6 чекмеджета формат А4, Органайзер, Владетел Plus, Черен Новинка
Leitz 52120095 Шкаф с 6 чекмеджета формат А4, Органайзер, Владетел Plus, Черен

Черен шкаф е с шест чекмеджета с матово покритие за организиране и съхранение на документи формат А4, хи�

BGN 0.67